Newsletter
Zapisz się i zyskaj 10% rabatu na zakupy! Dowiedz się jako pierwszy o naszych promocjach, nowościach i trendach w psiej modzie.

Smycz dla małego psa

Aby zapewnić swojemu pupilowi bezpieczeństwo podczas spacerów, należy dobrać do obroży solidną, ale i stylową smycz. Musi być ona odpowiednio dopasowana do rozmiaru oraz potrzeb psiaka, by mógł on swobodnie iść przy nodze swojego właściciela. Dlatego nasza oferta składa się zarówno ze smyczy dla małego psa, jak i dla dużego. Posiadamy także modele rozdzielające smycz dla kilku pupilów, co pozwoli Ci jednocześnie wyprowadzić wszystkie swoje zwierzaki. Każdy produkt posiada bardzo wytrzymały karabińczyk, dzięki czemu możesz zapomnieć o zrywających się psiakach, które uciekają na widok większego kolegi.

Stylowa smycz dla psa

Poza wymiarem czysto praktycznym liczy się także wygląd smyczy. W naszym sklepie dostępne są modele wykonane z różnych materiałów, w tym skórzane, które nie tylko są bardzo wytrzymałe, ale równocześnie świetnie się prezentują. Wybierając smycz dla małego psa albo dużego można kierować się nie tylko funkcjonalnością danego rozwiązania, ale też własnym gustem. Kolorowa smycz dla psa na pewno będzie zwracać na niego uwagę, a dodatkowo można dobrać ją pod kątem psiego ubranka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl