Majówka z psem

0
Majówka z psem

Majówka jest idealną okazją do spędzenia wolnego czasu ze swoim pupilem na świeżym powietrzu. Jest wiele form aktywności, które można wspólnie wykonywać. Mogą to być długie spacery, bieganie, rower czy wyjazd na łono natury. Aby każda tego typu atrakcja była jeszcze większą przyjemnością można zaopatrzyć się w pomocne w podróży czy wycieczce gadżety.

Podstawowym wyposażeniem każdego właściciela psa w czasie drogi czy długiego spaceru powinien być pojemnik z wodą. Obecnie na rynku jest wiele produktów ułatwiających transport płynów dla zwierzaka. Mogą to być np. gumowe składane miski turystyczne lub butelki połączone z poidełkiem uruchamiane za pomocą przycisku, który jednocześnie chroni przed wylaniem wody w nieodpowiednim momencie.

Jeśli nasz pies będzie podróżował samochodem, warto się zaopatrzyć w matę ochronną do bagażnika. Zabezpieczy ona wnętrze auta przed sierścią i zabrudzeniami. 

Akcesorium niezbędnym podczas jazdy są pasy bezpieczeństwa dla czworonoga. Mogą mieć one formę paska połączonego z szelkami czy kamizelką dla psa lub samego paska, który możemy przypiąć do psiej obroży.

 

Pasy dla psa

Gdy planujemy spędzić majówkę na wędrówkach przydatny może się okazać "plecak" dla psa. Oczywiście musi on być dobrany do rozmiarów naszego pupila, a i jego wypełnienie musi być adekwatne do możliwości psa. Te przenośne torby zakłada się na grzbiet czworonoga i zapina na klatce piersiowej i pod brzuchem. 

Na krótki wypoczynek warto zabrać ze sobą oczywiście zabawki. Mogą to być np. gumowe dyski, za którymi z chęcią pobiegnie niemal każdy psiak. Taka forma aktywności nie tylko poprawia kondycję, ale także sprzyja zacieśnianiu więzi z naszym ulubieńcem.

Bez względu na to czy wyjedziemy czy tylko wyjdziemy na kilka godzin, czy będziemy wyposażeni w wyżej wymienione gadżety, najważniejsze jest bycie razem i wspólna zabawa.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl