O firmie

Glamdog.pl powstał z połączenia bezwarunkowej miłości do psów i wypadkowej poszukiwań życiowej drogi. Podobno ten, kto kocha to, co robi, nigdy nie jest w pracy - wybór zatem był oczywisty. Dla twórców Glamdoga pies to ktoś więcej niż tylko pupil, którym trzeba się opiekować, a w wolnych chwilach można podrapać go za uchem. Pies to najlepszy przyjaciel, pocieszyciel, trener i członek rodziny.

Inspiracją dla butiku stał się beagle Fiodor - zwany też Łaciatym, który swoją nonszalancją, bezceremonialnym, ale uroczym zachowaniem, beztroską i dezynwolturą nadał zupełnie nowy wymiar pieskiemu życiu, czyniąc z niego dog life style. Taki pies wymagał odpowiedniej oprawy - stąd pomysł na sklep z nietypowymi, designerskimi i oryginalnymi akcesoriami dla zwierząt. Aby już wystylizowany pies nie musiał się wstydzić na ulicy za swojego pana, dodaliśmy także gadżety dla właścicieli czworonogów.

Celem Glamdoga jest zapewnienie psom i ich ludziom produktów starannie wykonanych, ale z lekką dozą szaleństwa, nietuzinkowego designu, czasem z przymrużeniem oka. Fiodor osobiście testuje każdy produkt, a trzeba wiedzieć, że zadowalający dla niego jest jedynie towar z najwyższej półki (żeby nie mógł go dosięgnąć swoimi ząbkami), naprawdę wysmakowany (gdyby jednak mu się udało), z biglem. My natomiast wierzymy, że artykuły dla zwierząt winny być nie tylko użyteczne i trwałe, ale estetyczne, kolorowe, dodatkowo podkreślające więź z naszym psem i nasz styl życia.

Let your life be pawsome!

W naszym sklepie możecie dokonywać bezpiecznych zakupów. Otrzymaliśmy certyfikat Tusted Shops świadczący o jakości sklepu oraz gwarantujący bezpieczeństwo zakupów. 

Certyfikat


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl