Szelki typu guard - obroża i szelki w jednym

Szelki guard pozornie sprawiają wrażenie trudnych do założenia. Nie jest to jednak tak skomplikowane. Szelki składają się z dwóch części połączonych paskami na grzbiecie i pod brzuchem psa. Jedną część w kształcie koła zakładamy psu na szyję, a większe koło zapinamy wokół klatki piersiowej psa.Oba pasy są regulowane w obwodach. Jest to bardzo przydatne, gdy pies jeszcze rośnie. Z takich szelek nawet najbardziej wytrawny psi uciekinier nie ma szans się uwolnić.

Ich konstrukcja sprawia, że nie powodują ucisku, są wygodne i przede wszystkim bezpieczne dla czworonożnego przyjaciela. Szelki typu guard są coraz częściej wybierane w szczególności na długie spacery. Równie popularne, ale już o nieco innej budowie są szelki norweskie dla psa. Choć te już nie zapewniają takiej swobody ruchu pupilom.

Dlaczego warto kupić szelki w sklepie GlamDog.pl?

Bezpieczeństwo i wygodę psów stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego starannie dobieramy asortyment i oferujemy naszym klientom tylko te produkty, które bez obaw kupilibyśmy dla naszych czworonożnych przyjaciół. W tej kategorii znajdują się akcesoria typu guard oraz norweskie – przy każdym dostępnym produkcie znajdują się dokładne informacje na temat właściwości i przeznaczenia. Prosimy o dokładne zapoznanie się ze szczegółami oferty przed dokonaniem zakupu. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu - zespół GlamDog.pl z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiednich akcesoriów spacerowych dla Twojego pupila.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl